KONST / Litografier / Litografier 13163004
nr 1316 3004
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Litografier, 2 st, 50-upplaga, Barn. Signerad. Motivet: 16x22 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 30 mars 2020
kl 19:54:47
30/3 18:22:49
300 kr
30/3 18:25:27
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt
All världens barn (Lisa Larson)